• Tüm Kategoriler
  • LAREN SASSOLİBOR BOR İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA

   Fiyat:
   899,00 TL
   İndirimli Fiyat (%18,9) :
   729,00 TL
   Kazancınız 170,00 TL

   SASSOLİBOR-BOR İçeren Takviye Edici Gıda

    

   Bor ; insan sağlığı için hayatiderecede önemli rollere sahip, gerekli bir mikro besindir. Vücuda yeteri kadarbor alınmadığı durumlarda kemik ufalanması ve erimesi, eklem romatizması vekireçlenme, kontrolsüz hormon yıkımı, kas zayıflığı ve tendon yırtıkları, dikkatve algılamada azalma ve cildin erken yaşlanması gibi sorunlar ortayaçıkabilir. Vücut, gıdalardan ihtiyacı olan Bor'u yeteri kadar alamadığı durumlardadışarıdan takviye alması gerekir.

   Patentli ürünümüz olan SASSOLİBOR- BOR İçeren Takviye Edici Gıda , %100 Sassolit Kristalleri yani b orikasitin doğal ortamlarda bulunan organik formunu içermektedir.

    

   Borun insan sağlığı açısından faydaları ise şunlardır;

   ·         Kalsiyum ve magnezyum minerallerin emiliminiarttırarak kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Kemik büyümesi ve korunmasıiçin gereklidir. 

   ·         Kalsiyum ve magnezyum atılımını önleyerekkemik ve diş sağlığını korur. Kemik erimesine karşı savaşır.

   ·         D vitamini eksikliği olan bireylerde kemik büyümesiniuyarır ve D vitamini eksikliğine özgü mineral metabolizmasındaki bozukluklarıhafifletir.

   ·         Kalsiyumun kıkırdak ve kemiğe entegrasyonunuartırma yeteneği sayesinde eklem bozulmalarını ve artritik ağrıları önlemeyeyardımcı olur.

   ·         Testesteron ve östrojen hormonlarının yeterlidüzeyde salgılanmasında ve hormonal dengenin sağlanmasında rol oynar.

   ·         Menopoz döneminde görülen, östrojendüşüklüğüne bağlı stres ve depresif ruh hali değişiklikleri, ateş basması gibisorunların en aza inmesini sağlar.

   ·         Fosfor dengesini optimum seviyeye getirerekkasların ve beyin fonksiyonlarının gelişmesine katkı sağlar.

   ·          Yaraiyileşmesi ve onarımı için gerekli enzim aktivitesini kolaylaştırır, iyileşmesürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

   ·         Beyin elektrik aktivitesini, göz-elkoordinasyonunu, bilişsel performansı ve yaşlılar için uzun-kısa süreli belleğigüçlendirmede rol oynar.

   ·         Pestisit kaynaklı oksidatif strese ve ağırmetal toksisitesine karşı korur. Ağır metallerin olumsuz etkilerini önemliölçüde azaltmaya yardımcı olur.

   ·         Akciğer, servikal ve prostat kanserlerinin oluşumunuengellemeye yardımcı olur. Multipl ve Hodgkin olmayan lenfoma gibi bir dizikanserde önleyici ve iyileştirici etkiler gösterir.

   ·         Anahtarbiyomoleküllerin oluşumunu ve aktivitesini olumlu etkiler.

    

   Net miktar: 90 Kapsül

   Aktif Bileşenler: Bor (%100 Sassolit Kristal Formu)

   Kullanma Şekli: 14 yaş ve üzeri bireyler için tavsiye edilen günlük alımmiktarı 1 kapsüldür.(3mg)

   Uyarılar: Tavsiye edilen günlük alım miktarını aşmayın. Tavsiye edicigıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerdesaklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılmasıdurumlarında doktorunuza danışın.

   İLAÇ DEĞİLDİR.

   Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesiamacıyla kullanılmaz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu123
   MarkaLAREN NATURALE
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.