• Tüm Kategoriler
  • Panaceo Med Darm Repair 400 GRAM TOZ

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   PANACEO MED DARM-REPAIR, gastrointestinal sistemde katyon dönüştürücü görevi gören ve tanımlanmış kirleticileri seçici olarak bağlayabilen doğal bir tıbbi üründür.

   Panaceo MED DARM-REPAIR, benzersiz bir işlem olan PMA Panaceo mikro aktivasyonu (PMA zeolit) kullanılarak optimize edilmiş doğal bir zeolit klinoptilolit'e dayanmaktadır. . PMA zeolitinin bağırsak duvarı bütünlüğünü önemli ölçüde olumlu etkileyebildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır - "sıkı bağlantı modülatörü" zonülinin azaltılmış konsantrasyonu ile ölçülebilir.

   VOLKANİK MİNERAL ZEOLİTİN KEŞFİ

   Zeolit, keşfedilen temel özelliği nedeniyle, insan tıbbı için özellikle ilgi çekicidir. 
    
   İsveçli mineralog Baron Axel AF Cronstedt, doğal minerali 1756 yılında keşfedip "Zeolit" olarak adlandırdığından beri, 60 doğal zeolit ??çeşidi keşfedildi. 
    
   Mineralin özelliklerine bağlı olarak çok çeşitli amaçlarla kullanılır. Zeolit, tarımda mineral açısından zengin bir toprak iyileştirici olarak veya hafif beton veya kağıt üretimi gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Böyle bir volkanik kayanın uygun bir seçimi, insanlara kendilerini çevre kirliliğinden etkili bir şekilde koruma şansı sunar.

   Zeoilt; mineraller, ağır metaller veya vücudun kendi toksinleri gibi belirli maddeleri çok etkili bir şekilde bağlayabilmesi nedeniyle insan tıbbı için de özellikle ilgi çekicidir. 

   Ayrıca 1986 Çernobil reaktör kazasından veya 2011 Fukushima felaketinden sonra toksinleri bağlama konusundaki doğal yeteneğini göstermiştir. 

   Böyle bir volkanik taşın uygun seçimi, insanlara kendilerini çevre kirliliğinden ve toksinlerden etkili bir şekilde koruma şansı sunar.
   İnsan sağlığında kullanılan zeoliti endistride kullanılanlardan kesinlikle ayırmak gerekmektedir. Bu nedenle kullandığınız Zeolit'in Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olduğuna dair kanıt isteyiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu812
   Marka-
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9120018671939

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.