• Tüm Kategoriler
  • Panaceo Detox Pure 200 GRAM TOZ

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Panaceo Basic-Detox Plus, gastrointestinal sistemde katyon dönüştürücü görevi gören ve tanımlanmış zararlı maddeleri seçici olarak bağlayabilen doğal bir tıbbi üründür.

   Panaceo Basic-Detox Plus, benzersiz bir işlem olan PMA Panaceo mikro aktivasyonu (PMA zeolit) kullanılarak optimize edilmiş doğal bir zeolit klinoptilolit'e dayanmaktadır. Farklı, özellikle tekrarlayan fiziksel streslerin bağırsak duvarı fonksiyonunun bozulmasına (sızdıran bağırsak) yol açabileceği bilinmektedir. Sızdıran bağırsak durumunda, bağırsak mukozası fizyolojik olmayan şekilde geçirgendir. Bu, istenmeyen maddelerin kan dolaşımına girmesine neden olur Bağırsak duvarı bariyeri, vücudu bağırsak ortamında oluşan istenmeyen maddelerden korur. Bu bariyer bozulursa, zararlı maddelerin bağırsak duvarına girmesi ve organizmaya zarar verme riski artar.

   Panaceo Basic-Detox Plus‘ın bağırsak duvarının fizyolojik işlevini ve dolayısıyla vücudun yabancı maddelere karşı koruyucu duvarını güçlendirdiği kanıtlanmıştır. Bir destek olarak, PMA zeolit, bağırsak ortamı koşulları altında katyon değişimi yoluyla bağlanma yoluyla Pb, Cd, As, Ni, Cr ve amonyum gibi ağır metalleri seçici olarak azaltabilir.PMA zeolit, tamamen doğal olarak vücuttan dışarıya atılır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu810
   Marka-
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9120018671885

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.