• Tüm Kategoriler
  • New Life Mena K2+D3 Takviye Edici Gıda 60 Kapsül

   Fiyat:
   549,00 TL
   İndirimli Fiyat (%3,6) :
   529,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL

   New Life Mena K2 60 Kapsül

   Vitaminler, vücut için son derece önemli maddelerdir. Eksikliklerinde farklı hastalıklar ve sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmamız muhtemeldir. Vitamin eksiklikleri genelde insanlarda halsizlik, bitkinlik, unutkanlık, dikkat dağınıklığı gibi sorunlar ile kendini göstermektedir. Bu şekilde kişinin hayatını etkilemektedir. Bu yüzden vitamin eksikliklerinin dikkate alınması ve giderilmesi için gerekli besinlerden ve vitamin takviyelerinden tüketilmesi gerekmektedir. Vitamin eksikliği giderildiğinde kişinin hayatının gidişatı ve kalitesinde gözle görülür biçimde değişim mutlaka olacaktır. New Life Mena K2 60 Kapsül de bir çeşit vitamin takviyesidir. İçinde bulundurduğu K2 ve D3 vitaminleri ile kişinin daha sağlıklı ve zinde olmasını hedefler. Bu vitaminler vücuttaki kalsiyum düzeyine, kemiklerin yapısına ve kanın pıhtılaşmasına yardımcı olur. 

    

   Ürün İçeriği: K2 vitamini, D3 vitamini.

    

   Kullanım Şekli: Yetişkinler için günde bir kapsül alınması ve bu kapsülün de öğünlerle birlikte tüketilmesi önerilmektedir.

    

   New Life Mena K2 60 Kapsül Yararları

   New Life Mena K2 60 Kapsül düzenli ve doğru kullanımda kişinin sağlığında olumlu gelişmeler olmasını sağlayacaktır. K2 vitamini, kandaki kalsiyumun kemiklerde ve dişlerde birikmesini, dolayısıyla bu dokuların güçlenmesini sağlar. K2 vitamininin bir diğer özelliği ise kalsiyumun damar ve böbreklerde birikmesini ve böylece kireçlenme yapmasını engellemektir. D vitaminleri de çok fazla insanın sorun yaşadığı bir vitamin grubudur. Yeterli şekilde alınmadığında çok kolayca eksikliği ortaya çıkabilmektedir. D vitamini genel olarak güneşten alınmasına rağmen bir kısmı diğer yollarla da alınabiliyor. Bu kapsül ile D vitamini ihtiyacınızın bir kısmını karşılasanız da güneşe çıkmanız gerekmektedir. D vitamini, vücuttaki kalsiyum ve fosfatı dengeler. Aynı şekilde D vitamini bağışıklık güçlendirmesi, kalp krizi, yüksek tansiyon, raşitizm, yüksek tansiyon, sinir sistemi hastalıkları ve cilt problemlerinin önüne geçmesi ile bilinmektedir. Bu sebeplerden dolayı K2 ve D3 vitaminlerinin yeterli miktarda ve düzenli olarak vücuda alınması büyük önem arz etmektedir. New Life Mena K2 vitamin takviyesi bu durumda yararlı olmaktadır.

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu461
   MarkaNEW LİFE
   Stok DurumuVar
   7640128141198

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.