• Tüm Kategoriler
  • LİPOZONE Glutatyon 180 mg Sıvı Saşe + Lipozone Curcumin Bağışıklık Paketi, Eklem Sağlığı ve Cilt Detoks Paketi

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Lipozomal C Vitamini
   540,00 TL
   499,00 TL
   %7,6
   Lipozomal Glutatyon 450mg sase
   1.050,00 TL
   999,00 TL
   %4,9
   Lipozomal Glutatyon 200 mg capsül
   780,00 TL
   749,00 TL
   %4

   Lipozone Glutatyon 180 mg Sıvı Saşe + Lipozone Curcumin Bağışıklık Paketi, Eklem Sağlığı ve Cilt Detoks Paketi

    

   Lipozone Glutatyon;

   Patentli lipozomal teknolojisi ile etken maddenin direkt ve tam dozunda hücreye kadar ulaşmasını sağlayarak vücudu oksidatif hasara karşı korur ve bağışıklık sistemini desteklenmesi maksimum oranda katkı sağlar. Ayrıca 30 yaş üstü bireylerde vücudumuzdaki glutatyon oranı her yıl %1 oranında azalmaktadır. Hücresel anlamda azalan glutatyon seviyeleri hücresel yaşlanmaya yol açmaktadır.4 Bu azalan glutatyon oranlarını yerine koymanın tek yolu IV Glutatyon uygulamaları ya da Lipozomal Glutatyon uygulamasıdır. IV glutatyon uygulamalarının sürekli uygulanamayacağı ve glutatyonun damar içerisinde de instabil olduğu düşünüldüğünde, idame tedavide ve glutatyon ihtiyacının karşılanmasında Lipozomal Glutatyon karşımıza oral yolla alınabilecek tek alternatif yol olarak çıkmaktadır.

    

   Lipozone Curcumin;

   Zerdeçalın içerisindeki ana aktif bileşen olarak bulunan kurkumin, zerdeçalın ağırlığının %3'ünü oluşturmaktadır. Bu maddeden en iyi şekilde yararlanabilmek için çok fazla miktarlarda zerdeçal tüketmek gerekmesi ve bunun çoğu birey için mümkün olmaması nedeniyle zerdeçal özlerinden elde edilen kurkumin takviyeleri üretilir. Burada da 2. Bir sorun olarak karşımıza çıkan kurkuminin klasik oral yolla alınan takviyelerden biyoyararlanımının oldukça düşük olmasıdır. Bu yüzden de kurkuminin maksimum faydalı hali Lipozomal Curcumin olarak karşımıza çıkmaktadır.

   Curcumin antioksidan içeriği ve antienflamatuar özelliği ile yaraların iyileşmesine katkıda bulunur. 5 Vücudunuzda çok fazla serbest radikal olduğunda ve yeterli antioksidan olmadığında ortaya çıkan oksidatif stres, kronik iltihaplanmaya ve cilt lekelerine yol açabilir. Zerdeçal, serbest radikallerle savaşan, antienflamatuvar özellikleriyle bilinir. Zerdeçalın antiinflamatuar özellikleri sayesinde inatçı leke ve kızarıklıklarla mücadele edilebilir. Zerdeçalın ana etken maddesi kurkumin ile aşırı melanin üretimini azaltılabilir ve böylece yara izlerini hafifleyebilir. Kurkumin ayrıca cilt tonunu eşit tutmaya yardımcı olur.

   Bunun yanı sıra kurkuminin  antienflamatuar özellikleri sayesinde özellikle eklem sağlığının korunmasında artrit ve eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. 6

    

   Lipozone Glutatyon ve Lipozone Curcumin’in sinerjik etkisi ile vücudun oksidatif strese karşı korunması sağlanarak, cilt sorunlarının giderilmesi, bağışık ve eklem sağlığının desteklenmesine katkıda bulunur.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu425
   MarkaLİPOZONE
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.