• Tüm Kategoriler
  • Corega Super Tatsız Diş Protezi Yapıştırıcı Krem

   Fiyat:
   119,00 TL

    

   Ürün Özellikleri:

   Diş protezi kullanımında protezinizin ağzınızda olduğunu hissetmek güveninizin artmasını sağlar. Diş protenizi sabitlemek için kullanılan protez yapıştırıcıları ise ekstra bir konfor sunarak hayatınızı kolaylaştırır.

   Diş protez yapıştırıcıları, krem, toz ve şeritler halinde bulunur. Gülmekten zevk almanızı ve sevdiğiniz yiyecekleri rahatlıkla yemenizi sağlayan yapıştırıcılar, yeni diş protezinize alışmanıza da destek olur.

   Corega Super Tatsız Diş Protezi Yapıştırıcı Krem, diş protezlerinizin gün boyu sabitliğini sağlayarak rahat hissetmeniz için geliştirilmiş bir üründür.

   - Krem formda olan yapıştırıcı, diş protezlerinize sağa-sola, aşağı-yukarı, ileri-geri olmak üzere 3 yönlü tutuş sağlayacak şekilde formüle edilmiştir.

   Diş Protezi Yapıştırıcı Krem, yemeklerin tadını alabilmeniz için herhangi bir aroma içermez. Ürünü tercih ederek sevdiğiniz yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

   - Ürün, yemek saatlerinizin daha keyifli hale gelmesi için yemek parçalarının diş eti ve diş protezinizin arasına girmemesini sağlamak amacıyla sızdırmazlık oluşturur.

   - İlk defa diş protezi taktıranlar, bazı kelimeleri söylerken zorlanabilir. Bu protez yapıştırıcısı ise gülerken ve konuşurken protezin hareket etmesiyle alakalı kaygılarınızın azalmasını sağlar.

   - Sosyal ortamda ve arkadaşlarınızla yakınlaştığınızda kendinize olan güvenin ve konforun artmasına destek olur.

   - Yeni diş protezinize alışmanızda kolaylık sağlayan krem, protezinizin olur olmadık yerde hareket etmesi konusundaki endişenizin giderilmesini sağlar.

   - Çinko ve suni içermeyen ürün, diş protezi kullanıcıları için oldukça ideal ve kullanışlıdır.

   Corega diş protezi bakım ürünleri, tam ve kısmi diş protezi kullananların konforu ve ağız sağlığı düşünülerek formüle edilir.

   - Ürün, güçlü ve uzun süreli yapıştırıcı etkisiyle protezinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar.

   - Diş protezi yapıştırıcı ürün serisi, protezlerinizin sağlam bir şekilde oturmasını sağlamak ve size özgür bir yaşam sunmak için geliştirilmiştir.

   Kullanım Şekli: Öncelikle diş protezinizi temizleyip kurutunuz.

   - Protezin damakla temas eden tarafına, Super Tatsız Diş Protezi Yapıştırıcısından küçük şeritler halinde sürünüz. Uygulama sırasında kenarlardan taşmamasına dikkat ediniz.

   - Gereğinden fazla kullanım ürünün protezden dışarı çıkmasına sebep olabilir.

   - Diş protezinizi ağzınıza yerleştirmeden önce ağız içini bol su ile çalkalayınız.

   - Daha sonra protez ağıza yerleştirilir ve birkaç saniye bastırılarak yerine oturması sağlanır.

   Kullanım Sıklığı: Ürünün günde 1 defa kullanılması tavsiye edilir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu720
   MarkaCOREGA
   Stok DurumuVar
   5202217004054

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.