• Tüm Kategoriler
  • C-OPTIMUM LIQUID COLLAGEN 30 SAŞE

   Fiyat:
   2.500,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10) :
   2.250,00 TL
   Kazancınız 250,00 TL

   HerAda, Synergene teknolojisi ile binlerce yıllık şifalı özleri, etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanan O’young, Fortigel, LAPI Balık Kolajeni, Royal Jelly, Hyaluronik Asit ve Köpek balığı kıkırdak ekstresi ile buluşturdu.

   Eklem ve cilt sağlığı için özel bir formül geliştirdi.

   Mükemmel Formülasyon

   C-Optimum, Synergene? teknolojisi ile üretilmiştir. Synergene teknolojisinde; laboratuvar ve klinik çalışmalar ile her bir bileşen ayrı ayrı test edilir ve potansiyelleri en üst derecede olacak şekilde formüle dahil edilir. En üst seviyede biyoyararlanım sağlanır.

   C-Optimum Kulanım Alanları

   Eklemlerde ağrı ve tutukluğun giderilmesi
   Yaşlanma etkilerinin hafifletilmesi
   Cinsel performansın desteklenmesi
   Kıkırdak ve doku yenilenmesinin artırılması
   Cilt, saç ve tırnak güzelliğinin korunması
   Güçlü antioksidan ve antiinflamatuvar etkinlik
   Güçlü aminoasit içeriği ile sporcu beslenmesini destekler
   Sporcularda kas ve bağ doku gelişimini destekler

   C-Optimum Neler İçerir?

   FORTIGEL® : Eklem kıkırdağının yenilenmesine yönelik, ileri teknoloji ürünü, yenilikçi bir bileşendir. Kıkırdak dokusu hücrelerini besler. Yeni kıkırdak büyümesini aktive eder. Eklemleri pürüzsüz ve hareketli hale getirir. Tip 2 kolajen hidrolizatıdır.

   FORTIGEL, insanları fiziksel olarak aktif ve hareketli tutarak yaşam kalitesini artırabilir.

   LAPI Balık Kolajen : Tilapia ve Basa balıklarından elde edilen kolajen peptidleridir. Yapılan araştırmalar, kolajen peptitlerinin sağlıklı bir yaşam biçimini desteklediğini göstermektedir. Cilt güzelliği, kas, kemik ve eklem sağlığı, kilo yönetimi programı ve dengeli protein karışımları için en açık seçimdir. Kolajen peptidi, saf bir protein olarak, kilo yönetimi programlarında yardımcı olabilecek iştah bastırıcı bir etkiye sahiptir.

   Shark Cartilage (Köpek Balığı Kıkırdağı) : Köpek balığı kıkırdağı, osteoartritte azalan kıkırdak dokusunun güçlendirilmesi ve yerine konulması amacıyla da kullanılır. Cildin daha sıkı ve gergin görülmesine yardımcı olur. Kansere karşı savaştığı bilinir.

   Glukozamin HCL : Eklemlerde osteoartrit ile ilişkili ağrı, sertlik ve şişliği azaltır. Diz veya kalça osteoartriti olan kişilerde hareket kabiliyetini artırır. OA’ya bağlı orta şiddette ağrısı olan hastalar, glukozamin kullanımları ile birlikte ağrılarında belirgin bir azalma olduğunu bildirmişlerdir.

   Goji Meyvesi Tozu : Kolesterol seviyelerini düşürebilir, kan basıncını düzenleyebilir, bağışıklık sistemini güçlendirebilir, kan şekeri seviyelerini ve hormonal dengeyi düzenleyebilir, kilo azaltmada yardımcı olabilir, yaşlanma sürecini yavaşlatabilir ve kanseri önlemeye yardımcı olabilir. Geleneksel Çin Tıbbında zengin kimyasal bileşimi ve faydalarından dolayı 2000 yıldan fazladır kullanılmaktadır.

   Koenzim Q 10 : Yaşlanmanın etkileri ile savaşır. Enerji metabolizmasını düzenler. Yapılan klinik çalışmalarda, koenzim Q10 desteğinin yaşam kalitesini arttırdığı ve kalp sağlığını desteklediği gösterilmiştir.

   Royal Jelly (Arı Sütü) : Arı sütünün bu zengin içeriğinin, yaşlanmayı yavaşlatma üzerine önemi binlerce yıldır bilinmekte ve kullanılmaktadır. Antioksidan, antibakteriyel, anti-alerjik, antitümör, antiinflamatuvar, antihipertansif ve anti-aging özellikler gösterir. Arı sütünün en önemli etkilerinden bir tanesi de üreme sağlığı üzerinedir. Özellikle sperm sayısı ve hareketliliğinde de etkili olabilir. Testisin olgun ve aktif miktarını artırarak leyding hücrelerinin (testosteron üreten hücreler) yapısını iyileştirebilir. Bu etkiler, erkeklerde performans artışını desteklemeye yardımcı olur. Yaşla birlikte azalan cinsel fonksiyonları destekler.

   O’young (Brokoli Filizi Ekstresi) : Trigliseridi, kan lipidlerini, LDL’yi düşürür. Antioksidan ve anti-inflamatuvar özelliği ile kardiyovasküler ve üst solunum yolu hastalıklarına karşı koruma sağlar. Oksidatif stres ve kan basıncını azaltır. Mide ülserini yapan bakterilere karşı etkisi olduğu bilinmektedir. Bu da ülser riskini düşürür.

   Bromelain : Proteaz enzimi içerir. Anti-inflamatuvar ve ağrı kesici özelliktedir. Ödem atmaya yardımcı olur.

   Çinko : Erkeklerde sadece hafif bir çinko eksikliğinin diyet yoluyla tetiklendiği deneysel insan modelindeki çalışmalarda, serum testosteron düzeyi azalmış, oligospermi (sperm sayısında azalma) olduğu görülmüştür. Çinko, yaşlılık etkilerini geciktiren pek çok enzimin yapısında yer alır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Saç dökülmelerini önler, tırnakları güçlendirir.

   Hyalüronik Asit : En fazla miktarlar ciltte, bağ dokusunda ve gözlerde bulunur. Cildin daha genç ve pürüzsüz görülmesine yardımcı olur, kırışıklıkları azaltır. Hyalüronik asit, bununla birlikte kemik ve kıkırdak dokunun sağlığı için de son derece önemlidir. C-optimum içinde yer alan Hyalüronik asit, Synergene teknolojisi ile birlikte kıkırdak yenilenmesi ve güçlendirilmesine yardımcı olur.

   Kurkumin : Anti-inflamatuvar, antioksidan ve anti-mikrobiyal etkileri vardır. Ayrıca kan şekeri ve kan lipit değerleri üzerine olumlu etkileri bulunmaktadır. Metabolik sendrom yaşayan hastalarda olumlu etkileri bulunmaktadır. Yapılan klinik çalışmalarla Kurkumin’in OA’lı hastalarda olumlu etkilerinin olduğu kanıtlanmıştır.

   Piperin : Metabolizmayı düzenleyen enzimler üzerinde etkileri vardır. Kurkumin ile birlikte uygulandığında, kurkuminin metabolizma üzerindeki aktivitesini arttırmaktadır.

   Vitamin D : Eksikliğinde kronik yorgunluk, depresyon, diyabet, hipertansiyon, romatizma, kalp hastalıkları hatta kanser gibi hastalıklar oluşabilir. D vitamini eksikliğinde kemiklerde yumuşama ve zayıflama gelişir. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır. Cilt sağlığının korunması ve gençleşmesinde önemli rol oynar. Cilt hasarını onarır, cilt yaralanmalarından kaynaklanan enfeksiyonları önler ve cildi gençleştirir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu100005
   Markaherada
   Stok DurumuVar
   8682655053673

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.