• Tüm Kategoriler
  • Armin Resverol Plus Quercetin 30 Tablet

   Fiyat:
   439,00 TL
   İndirimli Fiyat (%9,1) :
   399,00 TL
   Kazancınız 40,00 TL

   Resverol Nasıl Etki Eder ?

   Resverol; içeriğindeki Resveratrol, Quercetin ve C vitamini ile; sık hastalanan, özellikle alerjik bünyeli çocuklarda bağışıklık artırıcı ve semptom azaltan etki ile faydalı olma potansiyeline sahiptir. Ayrıca Astım ve bronşiolit tedavisinde destekleyicidir.

   Resveratrol

   Kırmızı üzümün kabuğu ve çekirdeğinde bulunan antioksidan etkisini sağlayan bir maddedir. Bitkiler, resveratrolü doğal koşullar tarafından stres altına alındıkları zaman üretirler.

   Resveratrol ilk kez geleneksel Japon tıbbında uzun sürelerce kullanılmış Japon Madımağı da denilen Polyganum Cuspidatum köklerinden izole edilmiştir Bitkilerin stres altında, kendilerini UV ışıktan, mantar enfeksiyonlarından, mekanik travmalardan korumak için ürettiği resveratrol,in vitro ve in vivo yapılan çalışmalarda hücresel bir koruyucu olarak çalıştığı gösterilmiştir. Hücrede serbest radikal süpürücü olarak çalışmaktadır.

   Alerjik Reaksiyonları Azaltır Antioksidan Anti-Enflamatuar Enfeksiyondan Korur İskemiden Korur Astım Tedavisinde Destekleyicidir Bronşiolit Tedavisinde Destekleyicidir Alerjik Rinit Tedavisinde Destekleyicidir Obeziteyi Azaltır Anti-Viral
   Alerjik Reaksiyonları Azaltır Antioksidan Anti-Enflamatuar Enfeksiyondan Korur İskemiden Korur Astım Tedavisinde Destekleyicidir Bronşiolit Tedavisinde Destekleyicidir Alerjik Rinit Tedavisinde Destekleyicidir Obeziteyi Azaltır Anti-Viral

   Quercetin

   Quercetin; yeşil yapraklılar, soğan, elma domates ve bazı meyvelerde olmak üzere bitkilerde bulunan bir tür antioksidandır. İnsan diyetinde en zengin antioksidanlardan biri olarak kabul edilen Quercetin, serbest radikal hasarına, yaşlanmanın ve iltihaplanmanın etkilerine karşı savaşmada önemli bir rol oynamaktadır.

   Quercetin, bir çok bitkinin kabuklarında yaygın olarak bulunan kimyasal bir pigmenttir. Beslenmede önemli bir flavanoid olan bu madde, elma kabuğu, soğan, çay ve kırmızı şarapta bolca bulunur.

   Quercetin yeşillik, domates, çilek ve brokoli gibi bitkisel gıdalarda bulunan flavonoid antioksidan türüdür. Teknik olarak “bitki pigmenti” olarak düşünülür, bu da tamamen renkli, besleyici meyveler ve sebzelerde bulunur.

   Resverol ne kadar süre ile kullanılmalı ?

   Belirtileriniz bir hafta içerisinde iyileşmezse veya kötüleşirse doktorunuza danışınız. Doktorunuz ürünü kullanmaya devam edip etmemeniz konusunda size öneride bulunabilir. Ürünü ne kadar süre ile kullanacağınız konusunda doktorunuza ya da eczacınıza danışınız.

   Gebelik ve emzirme sırasında Resverol kullanabilir miyim?

   Gebelerde ve emzirme döneminde yapılmış klinik çalışması vardır. Gebelik veya emzirme döneminden sonra tüm tedavilerde olduğu gibi ürünü hekiminize danışıp kullanabilirsiniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu772
   MarkaARMİN
   Stok DurumuVar
   8699910802747

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.