• Tüm Kategoriler
  • Armin Resverol 150 ml

   Fiyat:
   398,00 TL
   İndirimli Fiyat (%7,3) :
   369,00 TL
   Kazancınız 29,00 TL
   Resveratrol; bitkilerin stres altındayken oluşturdukları bir maddedir. Dışarıdan yiyeceklerle alınması oldukça zordur. Üzüm kabuğu, yer fıstığı, yeşil çay gibi bitkilerde bulunsa da 100 mg alabilmek için kilolarca tüketilmesi gerekmektedir.
   Yapılan klinik çalışmalarda Resveratrol ve Kuersetin sinerjik olarak etki gösterdiği gözlemlenmiştir.
   Resverol; Güçlü antioksidan. Anti- viral ve Anti- bakteriyel özelliklerinin yanısıra alerji reseptörlerini baskılaması sayesinde Anti – alerjen özellikler göstermektedir
   Alerjik reaksiyonları azaltır. Anti-enflamatuar bronşiolit tedavisinde destekleyicidir. Obeziteyi azaltır. İskemiden korur. Antioksidan enfeksiyondan korur. Astım tedavisinde destekleyicidir. Alerjik rinit tedavisinde destekleyicidir. Anti-viral uzun yıllar sağlıklı yaşayabilmenin altın kuralı iyi ve dengeli beslenmektir. Bu kuralın yanı sıra, günün koşturmacasında ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlayacak, vücudunuzun gereksinim duyduğu desteği sunacak olan besin takviyeleri ile vücudunuzu dinç tutmanız mümkün! bu ürünler içerisinde tamamen doğanın gücünü taşıyan resverol; resveratrol+kuersetin+ c vitamini içermektedir. Resveratrol ve kuersetin sinerjik etki göstermektedir. Bu kombinasyon klinik çalışmalarca desteklenmiş güçlü antioksidan ve antienflamatuar özellikleri sayesinde solunum sistemi üzerinde anti-viral ve anti-bakteriyel özellikler göstermektedir. Sizde doğanın gücünü kullanarak sağlıklı ve zinde kalın. Resverol; içeriğindeki resveratrol, quercetin ve c vitamini ile; sık hastalanan, özellikle alerjik bünyeli çocuklarda bağışıklık artırıcı ve semptom azaltan etki ile faydalı olma potansiyeline sahiptir. Ayrıca astım ve bronşiolit tedavisinde destekleyicidir. Resveratrol esas olarak üzüm kabuğundan kazanılan doğal, oldukça etkili bir antioksidandır. Doğada, resveratrolün ana işlevi, bitkiyi enfeksiyonlardan, mantarlardan ve parazitlerden ve ayrıca zararlı toksinlere ve uv ışınlarına karşı korumaktır. İnsan vücudunda, genellikle anti-enflamatuar etki eder ve hücreleri korur. Bu özellikle kan damarları, kalp ve karaciğerin ve beynin hücreleri için faydalıdır. Amerika, İngiltere, Avusturalya, Japonya ve Avrupa’ da yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Klinik çalışmaları bulunmaktadır. Gebelerde ve emzirme döneminde yapılmış klinik çalışması vardır. Gebelik veya emzirme döneminden sonra tüm tedavilerde olduğu gibi ürünü hekiminize danışıp kullanabilirsiniz. Resveratrol kırmızı üzümün kabuğu ve çekirdeğinde bulunan antioksidan etkisini sağlayan bir maddedir. Bitkiler, resveratrolü doğal koşullar tarafından stres altına alındıkları zaman üretirler. Resveratrol ilk kez geleneksel Japon tıbbında uzun sürelerce kullanılmış Japon madımağı da denilen Polyganum Cuspidatum köklerinden izole edilmiştir. Bitkilerin stres altında, kendilerini uv ışıktan, mantar enfeksiyonlarından, mekanik travmalardan korumak için ürettiği resveratrol, in vitro ve in vivo yapılan çalışmalarda hücresel bir koruyucu olarak çalıştığı gösterilmiştir. Hücrede serbest radikal süpürücü olarak çalışmaktadır.
   Gluten İçermez
    
   Gluten İçermez
    
   Gluten İçermez
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu771
   MarkaARMİN
   Stok DurumuVar
   8699910802365

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.