• Tüm Kategoriler
  • 5GUARD EMR KALKANI

   Fiyat:
   645,00 TL

   İnsan bedenini etkileyen elektromanyetik kirlilik de diyebileceğimiz bu frekansların kaynakları, radyo frekans dalgaları, cep telefonu baz istasyonları, yüksek gerilim hatları, mikrodalga ev aletleri, trafolar, elektrik akımı taşıyan kablolar ve cep telefonları gibi sıklıkla kullandığımız günlük aletlerdir. İster 4,5G, ister 5G olsun tüm canlılarım elektromanyetik kirliliğe maruz kaldığı bir gerçektir. Ancak 5G nin bize sağladığı avantaj baz istasyonlarının kısa ve sık aralıklarla kurulmasından kaynaklıdır. Bu da bizlerin elektromanyetik kirliliğe daha çok maruz kalabileceği ihtimalini düşündürtmektedir.

   ?

   Sunulan teknolojinin avantajlarını hayatımızda aktif olarak kullanırken halihazırda aktif olan 4,5G, ileride aktive olacak olan 5G ve hatta evimizde elektromanyetik alan yayan elektronik aletlerinde etkilerini nötralize etmek için ideal 5Guard EMR Kalkanı’nın sizin için vazgeçilmez olacağını düşünüyoruz.

   ?

   5Guard bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış teknolojisi ile bedeniniz ve kaynak frekansı uyumlu hale getirmeyi hedefler. Aileniz ve sevdikleriniz için etkili EMF koruması sağlayacak olan bu ürün kullanım kolaylığı, ulaşılabilirliği ve etkinliği ile 5G teknolojisini güvenle kullanmanıza yardımcı olacaktır.

   Test Edildi & Onaylandı


   5G_.jpg

    

   5Guard – EMR kalkanın etkinliği, en güvenilir klinik sertifikasyonlardan biri olarak kabul edilen California Elektronik ve Malzeme Bilimi Enstitüsü tarafından, elektromanyetik alan önleyiciği test edilerek laboratuvar sonuçları ile tartışmasız kanıtlanmıştır. Bununla birlikte yapılmış 13 deney ile; beyin, kalp, retina, beyin ve diğer organlarımız üzerindeki olumlu etkisi test edilmiştir. Telefonun ısınmasını dahi %80 oranında azaltan bu ürün, cep telefonlarında EMR zararlarını %99,75 oranına kadar önleyebilmektedir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1066
   Marka5GUARD EMR KALKANI
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.